Co nám přichystal nový kanál Novy?

Co nám přichystal nový kanál Novy?

Televize Nova dnes spustila další kanál s názvem Fanda a chystá se na něj zařadit několik zahraničních seriálů, které spadají pod naší “působnost”…

Každý všední den od 16. července kolem půl šesté večer se můžete vydat prozkoumávat vzdálenou galaxii Pegasus z bájné Atlantidy ve stejnojmenném spin-offu Hvězdné brány. Hvězdnou bránu: Atlantidu můžete sledovat také v repríze následující den před jedenáctou a pozor, první díl začíná mimořádně v 16:30.


Pokud chcete prozkoumávat hranici mezi vědou a fikcí, mezi nepředstavitelným a realitou či mezi možným a zcela nemožným s agentkou Olivia Dunhamovou, dr. Walterem Bishopem a jeho synem Peterem, nenechte si každé pondělí (rovněž od 16.7.) ve 20:00 uniknout epizody seriálu Fringe (Hranice nemožného). Z nepochopitelných důvodů se ale začíná až druhou řadou. A jestli vám více vyhovuje odpoledne, usednout k repríze můžete i v úterky kolem čtvrté.

A jako poslední přichází na řadu seriál V (2009), který Nova před mnoha měsíci pořídila a který vypráví o příletu mírumilovných mimozemšťanů na naši planetu. Nicméně postupem času vychází najevo, že vše není tak růžové, jak se na první pohled může zdát… Véčko můžete sledovat každé pondělí kolem 20:40, v repríze pak v úterý o půl páté.

Televize Fanda by měla být k dispozici na satelitu a kabelových a IPTV televizích v rámci základní programové nabídky.

 

Mohlo by vás zajímat...

    Komentáře (0)

    Článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!


    Přidat komentář

    Gravatar

    Členové