Podzimní podvečery s Hvězdnou bránou

Podzimní podvečery s Hvězdnou bránou

Období prázdnin a dovolených sice skončilo, ale není třeba smutnit. Každý všední den můžeme zažívat nová dobrodružství ve společnosti SG týmů hned ve dvou seriálech, které se na obrazovkách našich televizí objevují. Řeč je o Hvězdné bráně: SG-1 a Hvězdné bráně Atlantidě.

Mise týmu SG-1 si můžete pustit každý všední den v 17:35 na televizi Prima COOL, v repríze pak následující den v 8:45. Pokud by vám časy nevyhovovaly, na pět naposledy odvysílaných dílů se můžete zcela zdarma podívat kdykoliv online v archivu na PrimaPLAY, není potřeba ani registrace.

Na COOLu se rovněž rozhodli pro zajímavou formu propagace následujícími spoty:

Druhý seriál, spin-off Hvězdná brána: Atlantida, sledující osudy členů expedice ve městě Antiků, vysílá kanál FANDA od pondělí do pátku kolem půl šesté odpoledne. Opakování pak můžete chytit další den kolem jedenácté. Nový kanál byl původně dostupný jen přes satelit a kabelové televize, nyní je ale k dispozici i v klasickém pozemním vysílání.

Posledním kouskem z SG trojice zůstává Stargate Universe, který TV Nova sice pořídila, ale zatím neuvedla. Tak uvidíme, časem se snad dočkáme i jeho…

 

Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře (3)

  1. Gravatar

   SGU se bude vysílat po SGA, uvedla to tak před 14 dny ve Volejte řediteli nebo jak se to jmenuje. A s tím pozemním vysíláním to taky není slavné. Vybrali si MUX4 a ten má zdaleka nejhorší pokrytí. Bydlím v Praze a nechytám ho…

   #1 / Honza / 03.09.2012 v 19:02

  2. Gravatar

   Díky, zkusím to dohledat… Jinak pokrytí je bída, četl jsem si u nich na webu komentáře a víc lidem to nefunguje, než funguje. A stejně si myslím, že lidi dávají přednost SG jedničce :)

   #2 / Maruxs / 03.09.2012 v 19:15

  3. Gravatar

   Nevíte jestli MGM neuvažuje o nějakém pokračovacím filmu?

   #3 / Miloš / 06.10.2012 v 09:10

  Přidat komentář

  Gravatar

  Členové