PROMO: Návraty seriálů po zimní pauze

Po zimní pauze se nám začínají pomalu vracet naše oblíbené seriály. První z nich je The Walking Dead, který se uvedl perfektně. Hned první díl po přestávce měl nejlepší rating sledovanosti v daném týdnu (6,1). Na návrat dalších ale budeme nějakou dobu čekat.

Hned na začátku března, konkrétně devátého, se vrátí Grimm s druhou polovinou 2. série. Podívejte se na promo k 13. epizodě druhé sezóny s názvem “The Face Off”.

 

26. března přijde s 11 epizodou Revolution, který si nevedl tak, jak se očekávalo a producent J.J. Abrams si u NBC vydupal odklad, tak aby se seriál vysílal po soutěži The Voice a získal tak víc diváků. Stejný koncept fungoval prý u Lost, tak uvidíme. Aspoň se od luků, kuší a šavlí přešlo k vrtulníkům  a útočným puškám.

 

Na apríla, 1.4. se vrátí Game of Thrones, netrpělivě očekávaná sága. K tomuto skvostu fantasy a jeho 3 sérii snad není co dodávat.

 

V dubnu se bude vracet také Warehouse 13 s druhou polovinou 4. série.

 

A také kanadské Continuum přijde po roční pauze v dubnu s 2. sérií. Seriál je prozatím největším úspěchem kanadské televize, ale v USA (vysílala SyFy) to byl bohužel propadák (rating 0,2), ačkoliv je seriál podle mne zajímavý a na tak malou televizi i docela ambiciózní. Každopádně mě na druhou sérii nalákali. Trailer zatím na novou sérii není, tak si připomeňte alespoň finále první.

 

 

Mohlo by vás zajímat...

    Komentáře (0)

    Článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!


    Přidat komentář

    Gravatar

    Členové